Biz Kimiz Firmamız Hakkında

ANKARA YIKIM;  ülkemizin birçok yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. ANKARA YIKIM  yapım tekniği ve kullanım tipi olarak her çeşit yapının yıkılması ile enkazının taşınması hizmeti vermektedir. Yıkım sektörü oldukça riskli bir sektör olup, ciddi bir Mühendislik ve yeterli iş tecrübesi gerektirmektedir. ANKARA YIKIM faaliyetlerine başladığı günden itibaren asla taviz vermediği iş disiplini ve işinde uzman teknik kadrosu ile yüzlerce projeyi başaryıla sonuçlandırmıştır.

Dünya’da son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması,  deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmemesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetleri oldukça hız kazanmıştır. ANKARA YIKIM  Türkiye’de faaliyetlerine başladığı yıllarda,  yıkım işlerinin teknoloji kullanılmadan amatörce yapıldığını,  iş güvenliği önlemlerinin çok yetersiz olduğunu gözlemlemiş ve Yıkım Sektörünü geliştirme kararı almıştır.  Her biri ayrı Mühendislik nosyonuna sahip olan şirket yöneticilerimiz tarafından, Yıkım sektörü ve Metotları üzerinde yenilikler geliştirilerek,  sektörün teknik çalışmalarına önemli katkılar sağlanmıştır.  Mühendislerimiz tarafından yapılan Ar – Ge çalışmaları ile dinamit kullanmadan çökertmeli yıkım yöntemi geliştirilmiştir.  Bu yöntem Türkiye’deki Ulusal televizyonlarda haber olmuştur.

ANKARA YIKIM ;  Yıkım, hastane yıkım, okul yıkım, iş merkezi yıkım, cami yıkım, bina yıkım, fabrika yıkım, köprü yıkım, avm yıkım, kule yıkım, otel yıkım konularında üstün teknolojiyi kullanarak hizmet vermektedir.

ANKARA YIKIM, enkaz işlerine aynı hızla devam ederken, büyüyen makine parkı ve deneyimli kadrosuyla Türkiye genelinde geniş bir müşteri yelpazesi elde etmiştir. “Yıkım Bizim İşimizdir” sloganıyla yıkım işlerindeki başarı,   ANKARA katkılarıyla yıkım sektöründe de sağlanmıştır. ANKARA YIKIM her türlü taahhüt işini zamanında ve sorunsuz olarak bitirmekle başarının kaçınılmazlığını ispatlamaktadır.

ANKARA YIKIM ‘ın hedefi yıkım sektöründe dünya markası olmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklı
  • Takım çalışmasına inanan
  • Dürüst ve şeffaf
  • Çalışanlarını sürekli geliştiren
  • Yenilikçi
  • Çevre ve topluma duyarlı
  • Dinamik
  • Yıkım, hastane yıkımı, okul yıkımı, iş merkezi yıkımı, cami yıkımı, bina yıkımı, fabrika yıkımı, köprü yıkımı, avm yıkımı, kule yıkımı, otel yıkımı İçin Bize +90 530 794 87 85 Numaradan Ulaşabilirsiniz.